KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Glasmålning 12135016
nr 1213 5016
Glasmålning
Man och Kvinna. Kina, 1800-talets först hälft, 50x34 cm
måndag 29 oktober 2018
kl 20:02:10
- Klassiska
29 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska